Zařízení pro příjem UPC

Modem pro příjem internetu:

Připojte se bezdrátově s Wi-Fi modemem ED3.0 od UPC a surfujte pohodlně třeba z postele. Díky modemu získáte domácí Wi-Fi síť. Bezdrátová technologie umožňuje k domácí síti připojit nejen počítače, ale i netbooky, tablety nebo třeba Xbox. Modem si od nás můžete koupit nebo pronajmout. V případě koupě od nás dostanete modem Technicolor TC 7200. V případě pronájmu se může jednat o jiný modem. Bohužel nemůžeme garantovat značku ani typ modemu, který dostanete.

Nový Wi-Fi modem můžete využít pro připojení tarifů Internet 100+, Internet 200+, Internet 300+.

 

HD Mediabox pro příjem kabelovky:

HD Mediabox nabízí nekompromisní divácký prožitek. Malý a kompaktní přístroj zajistí příjem signálu ve vysokém rozlišení. Díky HDMI vstupu snadno připojíte HD Mediabox k většině LCD a plazmových televizí.

Po připojení externího hard disku (není součastí balení) umožňuje přístroj i nahrávání televizního vysílání. Snadné připojení externí paměti pomocí USB poskytuje takřka neomezený prostor pro záznam vašich oblíbených pořadů.

HD Mediabox můžete využít pro příjem Internet 100+ s Horizon Klasik+, Internet 200+ s Horizon Komfort+, Internet 300+ s Horizon Komplet+ a jeho pronájem je již započítán v ceně zmíněných tarifů.


HD DVR Mediabox pro příjem kabelovky a internetu:

HD DVR Mediabox uspokojí i ty nejnáročnější diváky. Toto zařízení pro příjem televizního signálu v sobě kombinuje možnosti záznamu vysílání na hard disk ve vysokém rozlišení High Definition a Wi-Fi modem pro připojení všech zařízení vaší domácnosti.

Díky vestavěnému disku si můžete nahrát až 300 hodin záznamu v běžné i HD kvalitě. HD DVR Mediabox umožňuje pozastavovat přímé přenosy nebo nahrávat až 4 programy najednou. Díky funkci Time Shift, která automaticky zaznamenává až hodinu sledovaného pořadu, můžete přeskakovat reklamy nebo si znovu vychutnat dramatické okamžiky živého vysílání.

HD DVR Mediabox můžete využít pro příjem Internet 100+ s Horizon Klasik+, Internet 200+ s Horizon Komfort+, Internet 300+ s Horizon Komplet+. Pronájem k nabídkám Horizon Komfort a Komplet za 50 Kč měsíčně navíc, k nabídce Horizon Klasik za 120 Kč měsíčně navíc.

 

Zpět k nabídce UPC internetu a kombinací

 

UPC na Facebooku