Volejte z mobilu jako z pevné. Díky aplikaci UPC telefon

20.08.2015

Přečteno 2374x

Volání z pevné linky ještě nemusí být překonanou záležitostí. Zejména, pokud ho nejčastěji využíváte pro své obchodní hovory nebo pro hovory se svými zaměstnanci. V UPC jsme vymysleli, jak udělat volání z pevné linky ještě jednodušší.

Pokud je pevná linka hlavním kontaktem do vaší firmy nebo pobočky, určitě už jste kolikrát řešili situaci, kdy jste nebyli k zastižení a vaši zákazníci nebo obchodní partneři nebyli spokojení s vaším servisem. To vše však můžete změnit pomocí aplikace UPC telefon, která spojuje pevné volání a volání přes internet.

 

Výhody aplikace UPC telefon

 Aplikace UPC telefon je určen všem zákazníkům UPC, kteří využívají služby pevné linky. Díky aplikaci je pak můžete využívat kdykoliv a kdekoliv. Ušetříte tak čas a využijete svůj tarif na maximum. Stačí vám k tomu pouze internetové připojení 3G nebo Wi-Fi a mobilní telefon. Svou pevnou linku si tak můžete vzít kamkoliv, kde je dostatečné internetové připojení.

S aplikací rovněž ušetříte za hovory ze zahraničí. Nemusíte už složitě řešit výhodné tarify od svého operátora v rámci roamingu, s aplikací UPC telefon totiž neplatíte žádné poplatky navíc.

 

Výhody:

  • Instalace pod 5 minut
  • Možnost přijímat hovory na pevnou linku mimo bydliště či kancelář
  • Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní
  • Dostupné až pro 3 zařízení současně
  • Dostupné pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS
  • Žádná zmeškaná volání na pevnou linku
  • Evidence zmeškaným hovorů přímo v aplikaci

 

Zajímají vás další možnosti, jak zjednodušit volání a ušetřit si tak předplacené minuty u vašeho mobilního operátora? Přečtěte si náš seriál o volání přes internet zadarmo, do kterého jsme pro vás zpracovali nejpoužívanější aplikace dostupné nejenom pro mobilní zařízení, ale i pro desktopy a tablety. 

Jak se vám článek líbil?

Ověřte si, jestli je pevný internet od Vodafonu dostupný i na vaší adrese