Hra o trůny online: Mrkněte se na největší zajímavosti, které jsou k mání na síti

24.10.2017

Přečteno 2293x

Podlehli jste 8 sériím napínavých zvratů, které si před emocemi diváků neberou servítky? Vůči fenoménu Game of Thrones zůstal málokdo imunní. Tento seriál však stále žije nejen v našich srdcích, ale i ve světě onlinu. Víte o něm všechno?

Hry o trůny jako komedie

Když pravidelně vídáte příspěvky vašich přátel na Facebooku, nestýská se vám po nich tolik, i když se dlouho nepotkáte. Podobně to naštěstí funguje i s Hrou o trůny. Trefné facebookové příspěvky a postřehy ze seriálu vás vrátí do hry. Profily Game of ThronesGame of Thrones Fans nebo Hra o trůny (Game of thrones) jsou důkazem, ze v tom šílenství nejste sami. Měli jste také svojí teorii, jak to s Jonem a „Dany“ nakonec dopadne?Nebo rozvíjíte další možné zápletky a alternativní konce? Pokud už vaši přátelé o seriálu odmítají diskutovat, tady budete ve svém živlu.

Co je ale nejlepší na chvílích, které zrovna netrávíte u napínavé epizody? Že si z jednotlivých scén můžete dělat srandu. Vtipných meme obrázků totiž nikdy není dost. Jedině snad na profilu Game of Thrones Memes. A které z postav si z vlastní show dokáží pěkně utahovat? U nás jednoznačně vítězí Arya Srtark nebo Tyrion Lannister

Věděli jste že..

Bílí chodci jsou z 95 % tvořeni skutečnými maskami a kostýmy? Jediná věc, která se počítačově vytváří, jsou jejich zářivé oči. Namaskovat jednoho bílého chodce trvá přes 6 hodin.

 

Co s králi a královnami dokáže Instagram

Díky Hře o trůny se na hollywoodském nebi vyrojila skupina neokoukaných hvězd. Učarovala vám představitelka Daenerys Emilia Clarke? Na jejím instagramu můžete zhodnotit, jestli víc sexy vypadá s přirozenou hnědou hřívou anebo jako plavovlasá Khaleesi. Nový symbol krásy tady sleduje neuvěřitelných 14 milionů fanoušků.

Patříte spíš do týmu Sansa, Margaery nebo Missandei? Na Instagramu Sophie Turner, Natalie Dormer a Nathalie Emmanuel rozhodně je co sledovat. Pokud si ale nepotrpíte jen na půvabné tváře a smyslné pózy, rozhodně doporučujeme profil Leny Headey, ať už na Instagramu nebo na Twitteru. Tady na vás čeká úplně to největší překvapení. Všemi nenáviděná Cersei je totiž v reálném světě pěkně trhlá a sama sebe nebere moc vážně. Její příspěvky vás díky tomu rozhodně pobaví.

A něco na podívanou pro dámy? Kit Harrington je číslo jedna, co ale takový Richard Madden alias Robb Stark? Přestože Tyrion není zrovna playboy, příspěvky Petera Dinklageho na Instagramu i na Twitteru mají někdy pořádný šarm.

Hra o truny HBO

Znáte všechny zápletky? Projděte si je online

A stejně. I když se nad příspěvky ze sociálních sítí pořádně zasmějete, stále tomu něco chybí. Potěšení z napínavého děje jen tak něco nenahradí. Co si připomenout, jak to všechno vlastně začalo? Celé epizody Hry o trůny v nejvyšší kvalitě můžete sledovat online na HBO GO. S balíčkem komplet od Vodafone TV navíc máte přístup do videotéky zdarma. A pokud už jste každou epizodu viděli nejméně 3x, můžete se zakoukat do nového seriálu z produkce HBO, který vám zaplní prázdné místo po napínavých trůnech. Nebo můžete mrknout třeba na Youtube kanál Game of Thrones, kde najdete vtipná videa z natáčení Hry o trůny.

Možná se s odstupem času začnete ztrácet ve jménech či zápletkách a budete potřebovat nějakou rekapitulaci. I těch na Youtube najdete hodně. Největší přehled ovšem získáte, když se necháte zasvětit do minulosti každé z postav. Na webu edna.cz najdete kompletní přehled všech představitelů a jejich roli v každé sérii. Taková online učebnice Game of Thrones nadchne i opravdové geeky. 

To je úleva…

V 8. epizodě 4. série s názvem „Hora a Rudá zmije“ rozdrtí ser Gregor Clegane (Hora) holýma rukama lidskou lebku. To ale není proveditelné. Ani ten nejsilnější člověk nedokáže vyvinout prsty tak velký tlak.

Jak se vám článek líbil?

Ověřte si, jestli je pevný internet od Vodafonu dostupný i na vaší adrese