Hra o trůny online: Mrkněte se na největší zajímavosti, které jsou k mání na síti

24.10.2017

Přečteno 1468x

Podlehli jste 7 sériím napínavých zvratů, které si před emocemi diváků neberou servítky? Vůči fenoménu Game of Thrones je jen málokdo imunní. A když jedna série skončí, jako by odešla i část vašeho já. Ten pocit známe. Naštěstí existuje způsob, jak „období prázdnoty“ zaplnit alespoň malým množstvím diváckého uspokojení. I když se zrovna nevysílá, Hra o trůny v online světě žije dál.

Hry o trůny jako komedie

Když pravidelně vídáte příspěvky vašich přátel na Facebooku, nestýská se vám po nich tolik, i když se dlouho nepotkáte. Podobně to naštěstí funguje i s Hrou o trůny. Trefné facebookové příspěvky a postřehy ze seriálu vás vrátí do hry. Profily Game of Thrones, Game of Thrones Fans nebo Hra o trůny (Game of thrones) jsou důkazem, ze v tom šílenství nejste sami. Máte také svojí teorii, jak to s Jonem a „Dany“ nakonec dopadne? Pokud už vaši přátelé o seriálu odmítají diskutovat, tady budete ve svém živlu.

Co je ale nejlepší na chvílích, které zrovna netrávíte u napínavé epizody? Že si z jednotlivých scén můžete dělat srandu. Vtipných meme obrázků totiž nikdy není dost. Jedině snad na profilu Game of Thrones Memes. A které z postav si z vlastní show dokáží pěkně utahovat? U nás jednoznačně vítězí Arya Srtark nebo Tyrion Lannister

Věděli jste že..

Bílí chodci jsou z 95 % tvořeni skutečnými maskami a kostýmy? Jediná věc, která se počítačově vytváří, jsou jejich zářivé oči. Namaskovat jednoho bílého chodce trvá přes 6 hodin.

 

Co s králi a královnami dokáže Instagram

Díky Hře o trůny se na hollywoodském nebi vyrojila skupina neokoukaných hvězd. Učarovala vám představitelka Daenerys Emilia Clarke? Na jejím instagramu můžete zhodnotit, jestli víc sexy vypadá s přirozenou hnědou hřívou anebo jako plavovlasá Khaleesi. Nový symbol krásy tady sleduje neuvěřitelných 14 milionů fanoušků.

Patříte spíš do týmu Sansa, Margaery nebo Missandei? Na Instagramu Sophie Turner, Natalie Dormer a Nathalie Emmanuel rozhodně je co sledovat. Pokud si ale nepotrpíte jen na půvabné tváře a smyslné pózy, rozhodně doporučujeme profil Leny Headey, ať už na Instagramu nebo na Twitteru. Tady na vás čeká úplně to největší překvapení. Všemi nenáviděná Cersei je totiž v reálném světě pěkně trhlá a sama sebe nebere moc vážně. Její příspěvky vás díky tomu rozhodně pobaví.

A něco na podívanou pro dámy? Kit Harrington je číslo jedna, co ale takový Richard Madden alias Robb Stark? Přestože Tyrion není zrovna playboy, příspěvky Petera Dinklageho na Instagramu i na Twitteru mají někdy pořádný šarm.

Hra o truny HBO

Znáte všechny zápletky? Projděte si je online

A stejně. I když se nad příspěvky ze sociálních sítí pořádně zasmějete, stále tomu něco chybí. Potěšení z napínavého děje jen tak něco nenahradí. Co si připomenout, jak to všechno vlastně začalo? Celé epizody Hry o trůny můžete online sledovat třeba na Youtube. Podívanou v nejvyšší kvalitě ovšem zažijete v televizním programu HBO. A pokud už jste už každou viděli nejméně 3x, na Youtube kanále Game of Thrones najdete i vtipná videa z natáčení.

Možná se s odstupem času začnete ztrácet ve jménech či zápletkách a budete potřebovat nějakou rekapitulaci. I těch na Youtube najdete hodně. Největší přehled ovšem získáte, když se necháte zasvětit do minulosti každé z postav. Na webu edna.cz najdete kompletní přehled všech představitelů a jejich roli v každé sérii. Taková online učebnice Game of Thrones nadchne i opravdové geeky. 

To je úleva…

V 8. epizodě 4. série s názvem „Hora a Rudá zmije“ rozdrtí ser Gregor Clegane (Hora) holýma rukama lidskou lebku. To ale není proveditelné. Ani ten nejsilnější člověk nedokáže vyvinout prsty tak velký tlak.

 

Máte i vy svojí odvážnou teorii?

Ujíždíte si tak trochu v konspiračních teoriích? Tak schválně, jestli se shodnete s dalšími fanoušky Hry o trůny. Teorií o tom, kdo je kdo a kdo koho zabije, existuje mnoho. Znáte třeba tu o Branu Starkovi? Nebo se už nemůžete dočkat, až zjistíte, kdo si to konečně vyřídí s neodbytnou Cersei? Pokud se nebojíte, že vám teorie zkazí zážitek z poslední série, určitě bude zábava chvíli si nad nimi lámat hlavu.

A co myslíte vy? Přežije nakonec sedm království válku s armádou bílých chodců?

Jak se vám článek líbil?

Ověřte si, jestli je UPC internet dostupný i na vaší adrese