Horizon: Když vám televize vybere program a můžete ji sledovat i v mobilu

18.12.2015

Přečteno 2498x

Jiná televize. Interaktivnější. Zábavnější. Intuitivní. Tyhle a další přídomky si vysloužila televize Horizon od UPC. Na trhu se objevila v květnu 2015 a způsobila revoluci. Pustit si pořad, který vám včera v podvečer utekl? Zastavit film, který v televizi sledujete, a odskočit si do kuchyně beze strachu, že vám uteče klíčová scéna? Nebo si ve videotéce pustit seriál, který vám doporučí sama televize? Žádný problém.

Češi jsou televizní národ. Zatímco celosvětový průměr mluví o 14 procentech populace, která tráví večery před televizí, v Česku usedá před obrazovku hned 46 % obyvatel. Nicméně část z nich přiznává, že už je „klasické“ televizní večery nudí. Vybrat si z nepříliš široké nabídky, smířit se s tím, že pořad začne později a připravit se na dlouhé reklamy v jeho průběhu… tyhle trable se vás s televizí Horizon netýkají.

5 věcí, které vás u televize Horizon nadchnou

Přepínat můžete až mezi 130 televizními kanály, z nichž téměř padesátka je v HD kvalitě. A když vás žádný z nich nezaujme, stačí vstoupit do videotéky a vybrat si z několika set titulů. Utekl vám konkrétní pořad? Můžete si ho pustit z archivu. Anebo televizi sledovat na notebooku, tabletu nebo mobilu.

Je vám jedno, na jakém displeji sledujete televizní vysílání? Ale je pro vás důležitá možnost pustit si ho kdekoli a kdykoli? Pak splňujete charakteristiku takzvané generace Y. A zároveň budete nadšení z aplikace Horizon Go. Díky aplikaci pro smartphone, tablet nebo notebook můžete televizi sledovat kdekoli, kde je rychlý internet. A přepínat můžete až mezi osmdesáti kanály.

Zajímá vás Jak sledovat televizi přes internet?

Zapomeňte na VHS kazety, DVD nosiče a přehrávače. Ve videotéce My Prime si můžete film, nebo seriál „půjčit“ v reálném čase. A pustit si ho jednou, dvakrát… My Prime je jednou z nejpestřejších videoték na českém trhu, najdete v ní stovky titulů, od klasických českých filmů po americké seriálové hity.

Více o videotéce My Prime najdete v článku Videopůjčovny: Od klasických VHS až k inteligentním online videotékám

  • Nahrávání skrz set-top-box

Nastavit časovač a pak doufat, že reklam nebude tolik, aby se celý film vešel na pásku VHS kazety. Pamatujete ty časy? Dnes už je všechno naštěstí jednodušší. Televize Horizon umožňuje televizní pořady nahrávat přes set-top-box na externí hard disk.

  • Rodičovský zámek a průvodce programem

Nechcete, aby měl váš potomek úplně volnou ruku, co se sledování televizních kanálů týká? Televize Horizon umožňuje nastavit takzvaný rodičovský zámek. Kromě toho můžete využít i průvodce programem. Ten vám navíc dokáže podle vašich předchozích diváckých preferencí nabídnout program, který by se vám mohl líbit.

Zaujala vás některá z vychytávek? Mrkněte na obsah jednotlivých televizních balíčků. Součástí nejpopulárnějšího Horizon Komfort+ je 120 programů (60 z nich je v HD), aplikace Horizon Go, videotéka My Prime i HD DVR Mediabox, který v sobě slučuje hned tři služby – můžete díky němu sledovat televizi, surfovat na internetu i telefonovat.

Televizi Horizon si navíc můžete pořídit ve výhodném balíčku služeb. Nakombinujte si ho podle svých preferencí.

Jak se vám článek líbil?

Ověřte si, jestli je pevný internet od Vodafonu dostupný i na vaší adrese