Vodafone TV: Televize na doma i do kapsy podle vašeho gusta

18.12.2015

Přečteno 2891x

Interaktivnější. Zábavnější. Intuitivnější. Vodafone TV je zkrátka jiná, vylepšená televize! Pustit si pořad, který vám včera v podvečer utekl? Zastavit film, který v televizi právě sledujete, a odskočit si do kuchyně beze strachu, že vám uteče klíčová scéna? Nebo si ve videotéce pustit seriál, který vám televize sama doporučí? Žádný problém. Vodafone TV myslí na všechno.

Češi jsou televizní národ. Zatímco celosvětový průměr mluví o 14 procentech populace, která tráví večery před televizí, v Česku usedá před obrazovku 46 % obyvatel. Nicméně část z nich přiznává, že už je „klasické“ televizní večery nudí. Nepříliš široká nabídka, neschopnost ovlivnit čas, kdy se na pořad budete dívat, a ještě se připravit na dlouhé reklamy v jeho průběhu… S šířením internetu se zkrátka mění i náš přístup ke sledování filmů a není divu, že se mění i podoba samotné televize. Proto je tu nová a chytřejší Vodafone TV, která vychází divákům vstříc.

Pojďme se mrknout na 4 věci, kterými vás Vodafone TV nadchne:

Bez reklam a v čase, který se vám hodí

Sejít se s kamarády, nebo si konečně pustit ten film, který všichni kolem tak vychvalují? Už žádné skákání podle vysílacích časů! S funkcí zpětného zhlédnutí je volba jasná, jakýkoli pořad si s ní totiž pustíte až 7 dní zpětně. Zaznamenané pořady navíc můžete přetáčet podle libosti (takže pohodlně přeskočíte i všechny reklamy).

Blíží se jedna z nejnapínavějších scén a vy si nutně potřebujete odskočit a doplnit zásoby popcornu? Jednoduše si televizi stopněte. Po návratu navážete tam, kde jste přestali, takže už vám nic důležitého neuteče.

Vodafone TV naladíte v televizi i telefonu

Asi už jste slyšeli o přechodu na nový televizní signál DVB-T2. Digitální televize se změna nového standardu pozemního vysílání vůbec netýká. K pohodlnému sledování oblíbených filmů vám totiž bohatě stačí jen internet. Televizi tak s sebou můžete vzít kamkoli, třeba ve své kapse. Vodafone TV si kromě klasické televizní obrazovky pustíte i na mobilu nebo v tabletu.

TIP: Aby vám doma vše hladce běželo a mohli jste si pouštět bez čekání a sekání i filmy ve vysoké kvalitě, nezapomeňte si k televizním balíčkům pořídit i spolehlivý internet. Vodafone TV spolu se superrychlým internetem od Vodafonu si nyní můžete pořídit ve výhodném balíčku!

Ohromná digitální knihovna plná filmů a seriálů

Nevyberete si z televizního programu? Žádný problém. Vodafone TV kromě haldy programů nabízí i oblíbenou videotéku s více než 2000 filmovými tituly a televizi spojíte i s populárním HBO GO nebo Netflixem – stačí si vybrat ten správný balíček. Díky tomu budete mít vše doslova pod palcem.

A že jste sice v náladě na sledování televize, ale nevíte, co si pustit? Doporučovací algoritmus sám uhodne, na který film máte chuť. Podle toho, na co koukáte, vám televize sama začne nabízet pořady, které by se vám mohly líbit. Vám pak už stačí jen zmáčknout tlačítko „pustit“.

TIP: Kde se vlastně vzala online televize? Přečtěte si o cestě od klasických VHS až k inteligentním online videotékám.

S dětským režimem máte na Vodafone TV vše pod kontrolou

Chcete mít kontrolu nad tím, co vaše dítko sleduje? V dětské sekci Vodafone TV jednoduše nastavíte věk dítěte a televize mu přizpůsobí i nabízený obsah. Kromě rodičovského zámku, který vás bude nutit zadat PIN, kdykoli budete chtít dětskou sekci opustit, můžete dětem nastavit večerku, po které se televize sama vypne. A už žádné dohadování!

Zní to jako sen? Proměňte ho ve skutečnost s Vodafone TV balíčkem Komplet.

Jak se vám článek líbil?

Ověřte si, jestli je pevný internet od Vodafonu dostupný i na vaší adrese