Váš průvodce světem jedniček a nul

Novinky, zajímavosti, ale i praktické rady a návody, které mají společné jmenovatele: Rychlý internet, moderní technologie a online služby.

Více

Poslední články

04.09.2017

Přečteno 967x

4K, UHD, HbbTV: Zorientujte se ve světě chytrých televizí

Vybíráte si novou chytrou televizi? Tak se připravte na nekonečné porovnávání parametrů a luštění zkratek. Pokud v tom také máte trochu guláš a chcete se v té přemíře zkratek rychle zorientovat, jste tu správně. Připravili jsme slovníček nejčastějších zkratek a pojmů, které se s pořízením nové smart TV pojí.

Číst dále

Ověřte si, jestli je UPC internet dostupný i na vaší adrese

Jak rychlý internet potřebujete, když...

16.08.2017

Přečteno 6598x

Jak rychlý internet potřebujete, když...

„Dejte mi ten nejrychlejší,“ chtělo by se říci pokaždé, když si zařizujete nové připojení. Jakou rychlost ale ve skutečnosti využijete? K vyřizování e-mailů potřebujete rychlost stahování asi jen 300 kb/s, vysokorychlostní připojení však nabízejí rychlosti tisíckrát vyšší. Komu se vyplatí tak rychlý internet pořídit a kdo si vystačí s běžnou „třicítkou“?

Číst dále

Vytuňte si Chrome: Ty nejlepší doplňky do vašeho prohlížeče

19.07.2017

Přečteno 1716x

Vytuňte si Chrome: Ty nejlepší doplňky do vašeho prohlížeče

Chcete si usnadnit pohyb na internetu? Využijte některé z nespočetných rozšíření Google Chrome a buďte efektivní, ať už se chystáte na webu nakupovat, pracovat nebo jen hledáte informace a zprávy ze světa. Inspirovat se můžete naším výběrem doplňků, které patří mezi uživateli k těm nejoblíbenějším.

Číst dále

Jak na bezpečné heslo a co dělat, když ho zapomenete

20.06.2017

Přečteno 1139x

Jak na bezpečné heslo a co dělat, když ho zapomenete

Soukromý e-mail, pracovní e-mail, internetové bankovnictví, sociální sítě, e-shopy. A tím často seznam našich účtů nekončí. Ke všem je třeba nastavit heslo, které bychom navíc měli pravidelně měnit. Jak by mělo vypadat, aby bylo bezpečné? A jak si je všechna zapamatovat? Vyplatí se mnemotechnické pomůcky nebo správce hesel.

Číst dále

13.06.2017

Přečteno 834x

Nejlepší aplikace pro cestovatele aneb tohle se bude na cestách hodit!

Letní sezóna se už blíží a brzy se mnoho z nás rozprchne do různých koutů světa poznávat nová místa a sbírat zážitky. Ať už jste fanoušky dobrodružných cest, nebo si raději dopřáváte pohodu a plný servis, určitě se najdou situace, ve kterých oceníte spolehlivou mobilní navigaci, jazykový překladač anebo tip na výbornou restauraci.

Číst dále