Váš průvodce světem jedniček a nul

Novinky, zajímavosti, ale i praktické rady a návody, které mají společné jmenovatele: Rychlý internet, moderní technologie a online služby.

Více

Poslední články

22.05.2018

Přečteno 1361x

Bez reklam: Jak se zbavit reklam v prohlížečích i při sledování filmů

Už na začátku roku 2017 blokovalo reklamu 615 milionů uživatelů z celého světa. Tak to alespoň vyplývá z průzkumu společnosti PageFair a předpokládá se, že využití aplikací či pluginů pro blokování internetové reklamy dále roste. Důvod? Uživatelé nejčastěji uvádějí bezpečnost, skoro stejné procento z nich ale tvrdí, že je reklamy prostě ruší. Máte už všudypřítomných reklam také dost? Tady jsou nástroje, díky kterým se jich můžete zbavit.

Číst dále

Ověřte si, jestli je UPC internet dostupný i na vaší adrese

19.04.2018

Přečteno 951x

3D tisk: Vlastní 3D tiskárnu si můžete postavit i doma

Že je 3D tisk jenom pro kutily, kteří touží po miniaturní trojrozměrné podobizně? To sotva. Třeba právě vy díky němu jednou získáte perfektní zubní protézu nebo rychlejší auto. Není divu, že 3D tiskárny tolik fascinují obyčejné lidi i vědce - vyrobit se pomocí nich dá v podstatě cokoliv. Svoji 3D tiskárnu si klidně můžete sestavit doma a tisknout na ní cokoli. Třeba miniaturní lidské postavičky…

Číst dále

12.04.2018

Přečteno 1254x

Které seriály sledovat online? Ty nejoblíbenější série chystají letos pokračování

Nové série Hry o Trůny se sice dočkáme až v roce 2019, možná to ale není až tak taková smůla, jako se na první pohled zdá. Proč? Zbyde nám totiž víc času na jiné seriály – které nejsou o nic horší než legendární GoT. Jestli jste tedy zmeškali některé z následujících sérií, máte teď jedinečnou šanci to napravit. A co když už patříte mezi skalní fanoušky? Radovat se můžete zrovna tak, v tomto roce se totiž dočkáme pokračování!

Číst dále

13.03.2018

Přečteno 898x

Cvičení online: Osobního trenéra můžete mít i na Youtube

To, že se vám nechce do fitka, ještě neznamená, že jste lemra. Možná máte prostě příliš nabitý program a na cvičení vám zbývá jenom půl hodiny. Nebo se mezi všemi těmi „zkušenými sportovci“ v posilovně necítíte ve své kůži. Tak proč se stresovat, když to jde levně, pohodlně a profesionálně i z domova? Na internetu najdete nejen tisíce návodů na online cvičení, dokonce si tam vyberete i osobního trenéra. Kteří z nich jsou ti nejlepší? A kým se motivovat na Instagramu? Ať už hledáte svalovce nebo něžnou sílu, u nás si vyberete.

Číst dále

Optické připojení k internetu: Rychlost, stabilita a vaše data v bezpečí

03.03.2018

Přečteno 10916x

Optické připojení k internetu: Rychlost, stabilita a vaše data v bezpečí

Mluví se o něm jako o technologii budoucnosti. Jako o připojení, které dokáže přenést téměř neomezené množství dat. Navíc rychle a bezpečně. Optické připojení k internetu pomocí optického kabelu navíc patří k cenově nejvýhodnějším typům připojení. Za své peníze dostanete vysokorychlostní internet, který nepadá a se kterým film nestahujete půl dne.

Číst dále