Váš průvodce světem jedniček a nul

Novinky, zajímavosti, ale i praktické rady a návody, které mají společné jmenovatele: Rychlý internet, moderní technologie a online služby.

Více

Poslední články

25.06.2013

Přečteno 1511x

Staňte se milionářem aneb jak prostřednictvím internetu získat pasivní příjem

Přinášíme vám stručný návod, jak si díky internetu přihrát pár korun navíc do kapsy. Někoho možná pasivní příjem osloví natolik, že se do akce pustí po hlavě a za čas se bude moci těšit z volného času i milionů na účtu.

Číst dále

Ověřte si, jestli je UPC internet dostupný i na vaší adrese

24.06.2013

Přečteno 522x

Jsou vaše děti na internetu v bezpečí? 1. díl

40 % rodičů dětí, které viděly na internetu obrázky se sexuální tématikou, tvrdí, že jejich děti nic takového neviděly. 56 % rodičů, jejichž děti obdržely online zprávu s neslušným nebo jinak zraňujícím obsahem, tvrdí, že se jejich dětem nic takového nestalo. 61 % rodičů, jejichž děti se setkaly s někým, koho poznaly přes internet, tvrdí, že jejich dítě takto nejednalo. A víte vy, co dělají vaše děti na internetu?

Číst dále

16.05.2013

Přečteno 2509x

Co dělat, když mi nejde internet? 3. díl

V minulém díle jste se dozvěděli něco o pingu a jak ho použít k diagnostice problému. V této části se podíváme opět o trochu dále a to na příkaz ipconfig a co se s jeho pomocí dá zjistit.

Číst dále

29.04.2013

Přečteno 941x

Zásobte se IP adresami na horší časy

V únoru roku 2011 byly přiděleny poslední bloky IP adres jednotlivým regionům. Jejich vyčerpání na regionální úrovni na sebe nenechalo dlouho čekat.

Číst dále

18.03.2013

Přečteno 1084x

Směrování a DNS – co se děje po zadání adresy do prohlížeče

Jak probíhá připojení k internetovým serverům a směrování dat.

Číst dále